logo fightforlife

Angajam coordonator strangere de fonduri pentru realizarea campaniilor noastre umanitare. Conditii excelente de munca, salariu motivant si bonusuri foarte atractive, in functie de performante. Fundraiserul are rolul de a mobiliza resurse pentru a asigura sustenabilitatea financiara a campaniilor umanitare derulate de Fight for Life Charity. Asociatia Fight for Life Charity este o entitate foarte respectata din lumea frumoasa a ONG-urilor, care deruleaza campanii umanitare de success, cu puternic impact la nivel national, precum:“Stop cancerul la copii”,“Construim viitor”, “Imbraca un copil de Paste”, "Hrana pentru oamenii saraci si fara adapost", “Micii exploratori”, “Toti copiii trebuie sa mearga la scoala”, “Scrisoare pentru Mos Craciun”, “O masa calda pentru bunici”.

RESPONSABILITATILE FUNDRAISERULUI:
Coordoneaza strategia de strangere de fonduri a asociatiei

Identifica si mentine legatura cu companiile, in vederea atingerii scopurilor si planurilor fixate

Contacteaza potentialii donatori si sponsori pentru crearea de parteneriate pe termen lung

Mentine o legatura permanenta cu sponsorii si donatorii asociatiei

Planifica si coordoneaza campaniile de strangere de fonduri: “Doneaza 2% si salveaza o viata”, “20% pentru viitor”

Participa si se implica activ alaturi de ceilalti membri ai asociatiei la crearea strategiilor si a campaniilor umanitare

Raporteaza si evalueaza programele de foundrasing pe care le deruleaza

Promoveaza Asociatia Fight for Life Charity si misiunea organizatiei

Identifica oportunitati noi de strangere de fonduri si de promovare a organizatiei

CERINTE:

Absolvent de studii superioare

Experienta pe o pozitie similara de Foundraiser in cadrul unui ONG reprezinta un mare avantaj

Ample cunostinte si relatii in mediul de business, al companiilor medii si mari, pentru crearea de contracte si de parteneriate pe termen lung

Experienta pe o pozitie asemanatoare sau in domeniile Vanzari, Relatii Publice, Marketing

Vaste cunostinte de Relatii Publice, Marketing, Vanzari

Abilitati interpersonale si de networking

Limba engleza scris si vorbit la nivel avansat

Orientare catre rezultate cat mai bune

Atingerea target-ului stabilit impreuna cu conducerea organizatiei

Bun organizator

Comunicare excelenta verbal si in scris

Aspect placut

Dorinta de a avansa, de a creste organizatia

Dorinta de a sprijini si promova campaniile umanitare derulate de organizatie

Abilitati de organizare si de conexiune

Cunostinte bune de operare PC

BENEFICII:

Pachet salarial motivant

Bonusuri foarte motivante in functie de realizari

Mediu de lucru placut si profesionist, alaturi de o echipa tanara si profesionista

Oportunități de creare si pastrare a relatiilor in mediul de business si ONG

Posibilitati de formare si instruire permanenta

Posibilitati de avansare in cadrul organizatiei

Conditii excelente de lucru

Va punem la dispozitie toate resursele necesare indeplinirii target-ului stabilit

Puteti trimite CV-ul Dumneavoastra, insotit de o scrisoare de intentie, pe email la contact@fightforlife.ro

Mult succes!

Doneaza online cu cardul:
Suma Donata
  LEI EURO USD
Nume
Prenume
Plata recurenta  - doresc sa platesc lunar aceasta suma